Фестиваль аймақтарының үш күнге арналған жұмыс кестесі

Бағдарлама Жүктеу
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00

НЕГІЗГІ САХНА

Фестивальдің ашылуы, күн бағдарламасының анонсы, Sony Television: «Флэш» хикаясы (3-маусым, 8-серия)

10:00-10:50

Geek Quiz.

10:50-11:10

"Бумкнига"баспасы: Қолыңнан келсе, оқырманды қиналуға мәжбүрле: “Бумкнига” туралы басты аңыздар

11:10-12:00

Sony Television: «Стрела» хикаясы (5-маусым, 8-серия)

12:02-12:40

Q&A: Денис Оптимисстер, Руслан Хубиев

12:40-13:20

"Комильфо"баспасы: Өз комиксіңді шығарудың жолдары

13:20-13:50

"Комильфо" баспасы мен Руслан Хубиевтан викторина

13:50-14:10

Q&A: Аня Эрлстрейм, Ксения Шелковская, Илона Бугаева, Григорий Айрапетян, Давыдова Мария

14:10-15:00

«Comic Con Astana»-ң салтанатты ашылуы

15:00-15:20

Косплей байқауы: іріктеу кезеңі

15:20-16:00

BUBBLE баспасы & Роман Котков

16:00-16:20

Григорий Айрапетян: Overwatch-тен МЕKА қалай құрылды

16:20-17:05

Q&A: Стас Давыдов

17:05-17:50

Косплей байқауы: іріктеу кезеңі

17:50-18:30

Үзіліс

18:30-19:30

Ne prosto orchestra: танымал фильмдерден алынған симфониялық өңдеуден өткен тректерді орындау

19:30-20:10

Алғашқы күннің жабылуы. 1-маусымдағы бағдарлама анонсы

20:10-20:30

БАСПАСӨЗ ЗАЛЫ / ДӘРІСХАНА

Tengri Comics: Автор дайындаған үлгі бойынша комикстерді құру тарихы. "Золотой воин" комиксінің тұсаукесері

11:00 - 11:30

Game-Dev: Алдын ала қаржыландырусыз ойындарды дербес өңдеу, жаңа мобильді ойынның анонсы

11:30 - 12:00

Евгений Яковлев: "Жаңа ой іздейміз және комиксті басынан бастап саламыз"

12:00 - 13:20

"Қазақ хандығы": өз үстел ойынын құру

13:20 - 14:20

Ева Майзик. Суреттеме бойынша шеберлік классы: Композиция – көрнекі бағдарламалау тілі

14:20 - 16:20

Руслан Хубиев: "Дэдпул және оның драмалық құрамдас бөлігі"

16:20 - 17:40

Карим Кадырбаев: Алматыдан Каннға дейінгі кинофестивальдер – жаңылыспаудың жолдары

17:40 - 18:40

Александр Черкасов: XXI ғасырда ретро-мультфильмдерді жасау

18:40 - 19:00

ҮСТЕЛ ОЙЫНДАРЫНЫҢ АЙМАҒЫ

Фестивальдің ашылуы

10:00 - 10:15

10.15 - 13.00 Just Dance жарысы 10.15 - 14.00 Warhammer 40000 ойынының көрсетілімі, әскерлер шеруі 10.30 - 15.00 "Қазақ хандығы" үйретуші ойындары 11.00 - 12.00 Battle City ойыны бойынша жарыстар 12.00 - 14.00 "Қазақ хандығы" ойынының алып нұсқасының таныстырылымы 13.00 - 14.00 River Raid Review ойыны бойынша жарыстар

10:15 - 15:00

Warhammer 40000 ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар, Super Mario Bros ойыны бойынша жарыстар , "Невероятное Королевство" ойынының таныстырылымы

15:00 - 16:00

Tekken 3 ойыны бойынша жарыстар, "Қазақ хандығы" үстел ойынын әзірлеушілердің сұрақтарына жауаптар

16:00 - 17:00

17.00 - 20.00 "Қазақ хандығы" үйретуші ойындары 17:00 - 20:00 Мафия" ойыны бойынша жарыс 18.00 - 19.00 Mortal Kombat 3 ойыны бойынша жарыстар 19.00 - 20.00 Warhammer Underworlds ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар

17:00 - 20:00

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СТУДИЯДАР КЕҢІСТІГІ

Marvel, Cartoon Network, Sony Sci-Fi, Nickelodeon, HBO компанияларының фирмалық стендтері жұмыс істейді. Қонақтарға студиялар ұсынған бірегей фото-аймақтар мен интерактивті ойын-сауықтар қол жетімді.

10:00-20:00

VIP ЗАЛ

  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00

НЕГІЗГІ САХНА

Ашылуы

10:00-10:30

"Комильфо"баспасы: Комикстерді қалай жетілдіру керек

10:30-11:00

"Комильфо" баспасы мен Руслан Хубиевтан викторина

11:00-11:20

Q&A: Вика Картер

11:20-12:00

Пилу Асбек: қолтаңба-сессия

12:00-13:00

Расул Абдуллаев (Yuframe): Барлығының көңілінен шығатын контентті қалай жасап, танымалдылыққа қалай ие болуға болады

13:00-14:00

Денис Оптимисстер: Комикстерді не үшін жасаймыз

14:00-14:45

Аминка Витаминка: жанкүйерлермен тілдесу

14:45-15:45

Косплей байқауы: іріктеу кезеңі

15:45-16:45

Q&A: Геша Петрович, Елена Самко, Екатерина Смирнова, Ирина Мейер, Людмила Пальчун

16:45-17:30

Косплей байқауы: іріктеу кезеңінің аяқталуы, байқаудың финалына қатысушыларды жариялау

17:30-18:15

Q&A: Кирилл Соеров

18:15-18:45

Zheka: жанкүйерлермен тілдесу, Екінші күннің жабылуы. 2-маусымдағы бағдарлама анонсы

18:45-20:00

БАСПАСӨЗ ЗАЛЫ / ДӘРІСХАНА

Game-Dev: Мобильді ойындарды басынан бастап әзірлеу, жаңа мобильді ойынның анонсы

10:45 - 11:00

"Комикстер бойынша фильмдер: ТМД-да «Мстителей»-ді қалай түсіруге болады?" тақырыбына панельді сессия

11:00 - 12:00

Қолтаңба-сессия: Кирилл Соеров, Стас Давыдов, Денис Оптимисстер

12:00 - 13:00

Қолтаңба-сессия: Аня Эрлстрейм, Ксения Шелковская, Илона Бугаева, Григорий Айрапетян, Ирина Мейер

13:00 - 14:00

Екатерина Смирнова: "Косплей: неден бастау қажет?"

14:00 - 14:30

Баспасөз конференциясы: Пилу Асбек

14:30 - 15:30

Ева Майзик. Суреттер бойынша шеберлік классы: Түс теориясы

15:30 - 17:30

Руслан Хубиев: Капитан Марвелді құру тарихы және комикстер тарихындағы ең нашар сюжет

17:30 - 18:45

Қолтаңба-сессия: Вика Картер, Вика Кисимяка, Руслан Хубиев

18:45 - 19:45

ҮСТЕЛ ОЙЫНДАРЫНЫҢ АЙМАҒЫ

10.00 - 14.00 ДKillTeam ойынының көрсетілімі 10:00 - 13:00 Стратегиялық ойындар: Қорқау, Отарлаушылар 10.00 - 11.30 "Қазақ хандығы" үстел ойыны бойынша жарысқа тіркелу 11.00 - 12.00 Battle City ойыны бойынша жарыстар 11.30 - 12.00 "Қазақ хандығы" үстел ойыны бойынша жарысқа дайындалу 12.00 - 13.00 "Қазақ хандығы" жарысының бірінші раунды 13.00 - 14.00 "Қазақ хандығы" жарысының екінші раунды 13.00 - 14.00 River Raid Review ойыны бойынша жарыстар

10:00 - 14:00

14:00 - 17:00 Монополия; Манчкин 14.00 - 15.00 KillTeam ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар 15.00 - 16.00 Super Mario Bros ойыны бойынша жарыстар 15.00 - 16.00 "Қазақ хандығы" жарысының жартылай финалы 15.00 - 19.00 Dungeons&Dragons ойынының көрсетілімі 16.00 - 17.00 "Қазақ хандығы" жарысының финалы 16.00 - 17.00 Tekken 3 ойыны бойынша жарыстар

14:00 - 17:00

17:00 - 20:00 Активити; Элиас 18.00 - 19.00 Mortal Kombat 3 ойыны бойынша жарыстар 19.00 - 20.00 Dungeons&Dragons ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар

17:00 - 20:00

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СТУДИЯДАР КЕҢІСТІГІ

Marvel, Cartoon Network, Sony Sci-Fi, Nickelodeon, HBO компанияларының фирмалық стендтері жұмыс істейді. Қонақтарға студиялар ұсынған бірегей фото-аймақтар мен интерактивті ойын-сауықтар қол жетімді.

10:00-20:00

VIP ЗАЛ

Пилу Асбекпен VIP қолтаңба-сессия

13:15 - 13:45

Пилу Асбекпен VIP фото-сессия

15:45 - 16:15

  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00

НЕГІЗГІ САХНА

Ашылуы

10:00-10:30

Пилу Асбек: қолтаңба-сессия

10:30-11:30

Q&A: Вика Кисимяка

11:30-12:10

Косплей байқауы: әуесқойлық дефиле

12:10-13:00

Косплей байқауы: финал

13:00-14:00

Q&A: Пилу Асбек – фестиваль қонақтарымен тілдесу

14:00-15:30

Q&A: Иван Жарков (Тораны дыбыстандырған әртіс)

15:30-16:30

Косплей байқауы: қорытынды шығару, марапаттау

16:30-17:00

Юлия Никитина ("Бумкнига" баспасы): өз кітаптары мен шығармашылығы туралы

17:00-18:00

Үзіліс

18:00-20:00

Ninety One тобының концерті, фестивальдің жабылуы

20:00-21:00

БАСПАСӨЗ ЗАЛЫ / ДӘРІСХАНА

Tengri Comics: Комикс сценарийін құрудың тәжірибелік әдістемесі

10:30 - 11:00

Қолтаңба-сессия: Геша Петрович, Елена Самко, Екатерина Смирнова, Давыдова Мария, Людмила Пальчун

11:00 - 12:00

Game-Dev: А-дан Я-ға дейін ойындарды дербес әзірлеу

12:00 - 12:30

Баспасөз конференциясы: Ninety One тобы

12:30 - 13:30

Ninety One тобы: қолтаңба-сессия

13:30 - 16:00

Ева Майзик. Суреттер бойынша шеберлік класы: Композициядағы түс

16:00 - 18:00

Қолтаңба- сессия: Иван Жарков

18:00 - 19:00

ҮСТЕЛ ОЙЫНДАРЫНЫҢ АЙМАҒЫ

10.00 - 14.00 Necromunda ойынының көрсетілімі 10:00 - 13:00 Just Dance жарысы 10.00 - 13.30 "Қазақ хандығы" еркін ойындары 10.30 - 15.00 "Қазақ хандығы" үйретуші ойындары 11.00 - 12.00 Battle City ойыны бойынша жарыстар 12.00 - 14.00 "Қазақ хандығы" алып үстел ойынының таныстырылымы 13.00 - 14.00 River Raid Review ойыны бойынша жарыстар

10:00 - 14:00

14.00 - 15.00 Necromunda ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар 14:00 - 17:00 "Мафия"ойыны бойынша жары

14:00 - 15:00

15.00 - 16.00 "Невероятное Королевство" үстел ойынының таныстырылымы 15.00 - 19.00 Dungeons&Dragons ойыны бойынша шеберлік класы 15.00 - 16.00 Super Mario Bros ойыны бойынша жарыстар

15:00 - 16:00

Tekken 3 ойыны бойынша жарыстар, "Қазақ хандығы" ойыны бойынша сұрақтарға жауаптар

16:00 - 17:00

17.00 - 20.00 Үйретуші ойындар 17:00 - 20:00 5 секундтың ішінде жауап бер; Экивоки; Халли-Галли 18.00 - 19.00 Mortal Kombat 3 ойыны бойынша жарыстар

17:00 - 20:00

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ СТУДИЯДАР КЕҢІСТІГІ

Marvel, Cartoon Network, Sony Sci-Fi, Nickelodeon, HBO компанияларының фирмалық стендтері жұмыс істейді. Қонақтарға студиялар ұсынған бірегей фото-аймақтар мен интерактивті ойын-сауықтар қол жетімді.

10:00-20:00

VIP ЗАЛ

Пилу Асбекпен VIP қолтаңба-сессия

11:45 - 12:15

Пилу Асбекпен VIP фото-сессия

16:00 - 16:30